Piyanolar » Digital Pianolar

YAMAHA CLAVİNOVA CVP 605 BLACK TABURE HEDİYELİ

SOSYAL PAYLAŞIM

ÜRÜN İŞLEMLERİ

 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Fiyat Düşünce Bana Bildir
 • Alarm Listenize Ekleyin
Şimdi sipariş verirseniz 2 gün içerisinde kargoda.
 • Stok Kodu: CVP605-001
 • Kategori: Digital Pianolar
 • Markalar: Yamaha
%28İndirim
KDV Dahil
33,915.89TL
Piyasa Fiyatı
47,143.09TL
Tek Çekim Fiyatı
33,915.89TL

Bu ürünü bizden aldığınızda piyasaya oranla tam 13,227.20 TL daha az ödersiniz.

Sepete Ekle Hemen Al
Ürün stoklarımızda bulunmuyor.
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Garanti
   
   
   
   

 

Aldığınız keyfi ikiye katlamak için piyano çalma ve şarkı söylemeyi birleştirin.

Dokunmatik panel çok sayıda müzikal özelliğe kolaylıkla ulaşılmasını sağlar.

Olağanüstü çalış tepkisi için RGE Ses işlemcisi ve maksimum çalış konforu için sentetik fildişi tuşlu GH3 (Graded Hammer 3) klavye bulunan CVP-605 son derece yüksek kalitede piyano performansı sunar. CVP Serisine has bir çalış tatmini seviyesi yaşayacaksınız. Karaoke yapmak ya da çalıp söyleyebilmek için bir mikrofon takın ve panelde şarkı sözlerini gösterin. Arayüzü anlamak kolaydır ve dokunmatik panel çok sayıda fonksiyonu kolay ve hızlı şekilde kullanabilmenizi sağlar. Ayrıca müzik verilerinizi yönetmek ya da çalmak istediğiniz şarkı için ayar yapmak üzere Yamaha aplikasyonları ile iPhone, iPad ya da iPod touch cihazınızı kullanabilirsiniz. CVP-605 ile sonsuz müzik keyfi her zaman elinizin altındadır.

 

Özellikler

Gerçek Konser Piyanosu İfadesi

 

Tek bir piyanoda ses, tuşe ve pedallardan oluşan en önemli üç unsuru bünyesinde toplayan CVP serisi size konser piyanosu çalıyormuş hissini verir.

 

Konser piyanosu performansını ve daha fazlasını elde eder.

 

 

RGE Ses işlemcisi en iyi müzikal ifade becerisi sağlar

Clavinova`da gelecek nesil piyano ses kaynağı olan RGE (Gerçek Konser Piyanosu İfadesi) Ses işlemcisi bulunur.

Clavinova`da sesi büyük bir netlikle verebilen ve tuşlardan parmaklarınızı nazikçe kaldırdığınızda duyulan ve ağır ağır kaybolan rezonans sesiyle beraber staccato notaları açık şekilde ifade edebilen yeni bir Smooth Release fonksiyonu bulunur. Konser piyanosu benzeri, zengin ifade gücü deneyimi yaratmak üzere piyano performansının özünü yakalamada başarılıdır.

 

Akustik piyanolarda duyduğunuz derinliğe sahip rezonansı ince şekilde taklit eder

Clavinova akustik piyanonun benzersiz rezonanslarını bile ince şekilde taklit eder. Clavinova`da rezonansa giren diğer tellerin yumuşak seslerini ifade eden Tel Rezonansı (String Resonance) özelliği ve tuştan parmağınızı çekmeden hemen önce damper`ın tele değdiği andaki sesteki nazik değişimi veren Key-Off sample`ları bulunur. Bu seslerin eklenmesi sadece güzel değil aynı zamanda derin ve zengin tonal rezonanslar sağlar.

GH3 (Graded Hammer 3) klavye konser piyanolarının tuşesini aslına uygun şekilde üretir

Clavinova`nın tuşesi dijital piyano olduğunu unutmanızı sağlayan bir performans hissi açısından piyanistler tarafından övülmektedir. Bu üstün tuşenin arkasındaki sır konser piyanosunda kullanılan aynı çekiç sisteminin ve yaysız mekanizmanın kullanılmış olmasıdır. Çekicin ağırlığına, tuşenizin kuvvetine ve parmaklarını kaldırdığınızda tuşun doğal geri dönüşüne bağlı olarak Clavinova bas seslerdeki ağır hissiyattan tiz seslerdeki hafif hisse kadar akustik piyanonun klavye tuşesini aslına uygun şekilde yeniden üretir. Ayrıca önemli bir nokta da klavyenin davranışını tıpkı bir konser piyanosu gibi doğru şekilde hisseden ve yorumlayan Yamaha`nın benzersiz üç-sensör sistemidir.
Sürekli olarak ya da hafif bir tril ile çalarken - Für Elise gibi birçok eserde kullanılan teknikler parlak, canlı bir his ile çalabilirsiniz.

 

Sentetik fildişi tuşlar uzun performanslar sırasında dokunma hissini korur

Piyanistler geçmişte en iyi piyanolarda kullanılan fildişi klavyeler gibi parmaklarına sıkıca tutunan tuşeden hoşlanırlar. Sentetik fildişi tuşlarda, özellikle uzun performanslarda ya da egzersiz sırasında çalışta daha fazla kolaylık için tüm tuşlara ilave tutuş ve doğal bir friksiyon veren yumuşak, hafifçe delikli bir yüzey bulunur. Tuşların pürüzsüz, rafine dokusu size lüks hissi verir ve temizlenmesi kolaydır.

Piyano Odası Simulasyonu: Piyano ve yer seçiminiz.

CVP-605 gerçekten piyano performansına yoğunlaşmak ve piyano sesinin keyfini çıkarmak istediğinizde kullanabileceğiniz Piyano Odası (Piano Room) adlı yeni bir özellik sunar. Uuml;ç tip piyanodan birini konser piyanosu, pop konser piyanosu ve honky-tonk- ve konser salonu, katedral ya da konser sahnesi gibi bir yer seçebilirsiniz. Anında ton kalitesini seçtiğiniz piyanoya ve lokasyona uyacak şekilde değişerek performansınıza tamamen farklı bir his kazandırır. Konser piyanosunu ya da pop konser piyanosunu çalarken sanal piyano kapağını açık ya da kapalı olarak bile seçebilirsiniz.

Muhteşem şekilde gerçekçi enstrüman sesleri için çok çeşitli Sesler

 

 

CVP serisi piyanonun yanında çok farklı enstrüman Sesi sunar.
Farklı sesler çalarken ve her bir enstrümanın ifade gücün üretirken eğlenin.

Super Articulation Voices (Süper Artikülasyon Sesler)

Bu muhteşem teknoloji gitarın perde sesleri ya da kayışları ya da saksafoncunun nefes alışı gibi akustik enstrümanlarının orijinal performans özelliklerini akıllı şekilde yeniden yaratır. Bunlar daha sonra performansınıza mükemmel şekilde eklenir. Çok sayıda Sesten birini seçin ve seçtiğiniz enstrüman gerçekten çalınıyormuşçasına zengin gerçekçilik hissinin keyfini yaşayın. Özel bir çalış tekniği gerektirmeden bunlar orijinal enstrümanların kendilerine has artikülasyonları ile otomatik olarak ana melodinizi zenginleştirir.

Grup lideri olduğunuz istediğiniz sanal gruba eşlik edin

 

 

Accompaniment Styles (Eşlikçi ritmler) özelliği rock ve caz dahil çok sayıda müzik türündeki sanal gruplara eşlik edebilmenizi sağlar. ritmi değiştirin ve aynı parçayı tamamen farklı bir modla çalın.

Music Finder

Music Finder (Müzik Bulucu) grup performansı için doğru ritm ya da Sese karar veremediğiniz durumlarda yararlı olmaktadır. Sadece çalmak istediğiniz şarkının ismini seçin; CVP doğrudan çalmaya başlayabilmeniz için gereken ayarları çağıracaktır.

Style Recommender

Style Recommender (ritm Önerici) çalmak istediğiniz şekle uyan bir ritmi hızlıca bulabilmenizi sağlar. Bir ya da iki bar basit bir ritim çalmanız yeterli; buna uyan ritm listesi ekranda belirecektir.

Performansınızı destekleyen kılavuz fonksiyonlar

 

 

Ekran partisyon göstergesi ne zaman ve ne çalacağınızı gösterir

*CVP-609 ekranıdır.

Yerinizi kaybetmediğinizden emin olmak için çalarken partisyonda gösterilen zıplayan topu takip edin.

 

 

 

Çalmanın keyfini çıkartın yeni başlamış olsanız bile.

 

Kılavuz ışıklar doğru notalara çalana kadar bekler, böylece kendi hızınızda çalışabilirsiniz.

 

 

 

Karaoke yapmanın ve kendinize eşlik etmenin keyfini çıkartın

 

 

Vokal performans için mikrofon takın

 

Bir mikrofon takın ve çalarken bir yandan da şarkı söyleyin.
İster kendi kompozisyonunuza eşlik edin isterseniz yetenekli bir arkadaşınızla beraber çalın.
Şarkı söylemek ev partilerinizi renklendirecektir.

 

 

Karaoke partisi yapın

 

Clavinova`nıza kaydedilmiş ya da internetten indirebileceğiniz şarkılar eşliğinde karaokenin keyfini çıkartın. Şarkının sözleri ekranda gösterilir* ve şarkı ilerledikçe harfler renk değiştirir; bu nedenle şarkıya girmek için mükemmeldir. Şarkı sözlerini büyük bir televizyon ekranında gösterin böylece herkes katılabilir ve parti daha da heyecanlı olabilir.
*Sadece şarkı verilerinin sözleri içerdiği durumlarda

 

 

Vokallerinizi armoni ile zenginleştirin

 

Vocal Harmony (Vokal Armonisi) fonksiyonu nu kullanmak tek başınıza söylerken bile bir koronun zengin armonilerini ekleyecektir. Ayrıca sesinize robotik bir tını katan vocoder gibi efektlerle de çok eğlenebilirsiniz.

 

 

 

Müzikten keyif almanın yeni yollarını keşfedin.

 

 

Uygulamalar

 

iPad, iPhone ya da iPod touch kullanıyorsanız Yamaha uygulamaları çalmayı daha rahat ve keyifli hale getirecektir. Bir şarkı çalın ve ideal Ses ve eşlikçi ritmi kolayca ayarlayın. Kendi performansınızı kaydedip arkadaşlarınızla paylaşın. Uygulamalara bir bakın ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir tane bulun.

Not:
- Bazı aplikasyonlar enstrümanınıza bağlanmayı gerektirir. Aplikasyon bağlanabilirliğini kullanmak için kablolu bir bağlantı (Yamaha i-MX1 gibi) gereklidir
- Kablosuz bağlantı için kablosuz bir router ve USB Kablosuz LAN adaptörü gereklidir. USB Kablosuz LAN adaptörü yerel tüzüğe göre dahil olmayabilir.

 

 

 

Çevrimiçi Hizmetler

Klavyede çaldığınız notaları ve akorları takip ederek en sevdiğiniz sanatçıların en sevdiğiniz şarkılarını çalmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanan binlerce şarkıya bakmak için Yamaha MusicSoft online mağazasını ziyaret edin. Çok çeşitli eşlikçi ritm (Styles) profesyonel bir grubu parmaklarınızın ucuna getirir. Styles (ritmler) egzersiz ya da gerçek performans için muhteşemdir ve ayrıca faydalı bir şarkı yazma aracıdır!

 

Diğer Özellikler

 

 

Kontrol panelinizi istediğiniz şekilde kendinize göre düzenleyin

-Voices (Sesler) ve Styles (ritmler) için yer işaretleri
-Home ekranında kısa yollar
-En sevdiğiniz fonksiyonları ATANABİLİR düğmelere atayın.

Kendi performansınızı kaydetmek için USB Audio

 

Bilgisayarınıza kaydetmek üzere USB flash belleğe performanslarınızı kaydetmek için USB Audio Recorder*. Bu özellik gelişiminizi takip etmek üzere iki farklı performansınızı karşılaştırabilmenizi ya da taşınabilir bir müzik çalarda kaydettiklerinizi dinleyebilmenizi sağlar.
WAV, MP3 formatında kaydedilir.

 

 

Intelligent Acoustic Control (Akıllı Akustik Kontrolü)

Volüm ayarı başkalarının daha yumuşak çalmanızı tercih edebileceği ev ortamlarında çalmak için uygundur. Volüm az olduğunda, tiz ve bas sesleri duymanın zorlaştığını muhtemelen fark etmişsinizdir. Ancak Clavinova`da Akıllı Akustik Kontrolü (IAC) sesi otomatik olarak ayarlar böylece düşük volümlerde bile düzgün bir ses dengesi elde edersiniz. İlave olarak, volüm düğmesi düşük volümlerde hoparlör sisteminin genel sesinde (EQ) otomatik olarak ince ayarlar yapar. Bu zengin ve dengeli sesi kaybetmeden volümü ayarlama özelliği Yamaha?ya özel bir ayrıcalıktır ve her zaman en iyi ses kalitesiyle çalmanızı sağlar.

Yamaha`nın en son ses mühendisliği teknolojisi, Acoustic Optimizer

Acoustic Optimizer sistemi, tasarımı ve enstrüman içindeki konumu sayesinde ses dalgalarının akışını fiziksel olarak ayarlayarak rezonansı zenginleştirip kontrol etmek üzere yaratılmıştır. Acoustic Optimizer ve dijital teknolojilerinin kombinasyonu CVP serisine olağanüstü bir müzikal ifade gücü sağlar.

Teknik Özellikler

Ölçüler ve Ağırlık

Ölçüler Genişlik 1,420 mm > 1,422 mm (Parlak Siyah)
Yükseklik 868 mm > 872 mm(Parlak Siyah)
Derinlik 606 mm > 607 mm(Parlak Siyah)
Ağırlık Ağırlık 79 kg > 81 kg (Parlak Siyah)

Kontrol Özellikleri

Klavye Tuş Sayısı 88
Klavye Tipi Graded Hammer 3 (GH3) Synthetic Ivory Keytop Klavye
Tuş Hassasiyet Ayarları Sert2/Sert1/Orta/Yumuşak1/Yumuşak2
Pedal Pedal Sayısı 3
Yarım Pedal Özelliği Evet
Pedala Atanabilir Fonksiyonlar Sustain, Sostenuto, Soft, Glide, Song Play/Pause, Style Start/Stop, Volume,
Ekran Tip TFT Renkli Geniş LCD
Ölçüler 7 inç (800 x 480 nokta WVGA )
Dokunmatik Ekran Evet
Renk Renkli
Ekranda Nota Gösterme Fonksiyonu Evet
Ekranda Şarkı Sözü Gösterme Fonksiyonu Evet
Text Viewer Fonksiyonu Evet
Ekran Dili İngilizce, Japonca, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
Panel Panel Dili İngilizce

Kabin

Tuş Kapağı Tuş Kapağı Stili Panel ile beraber tam kapanır kanat
Nota Sehpası Evet
Nota Sehpasında sayfa tutucular Evet

Sesler

Ses İşlemcisi Piyano Sesi RGE (Real Grand Expression)
Stereo Sustain Örneklemesi Evet
Key-off Örneklemesi Evet
Tel Rezonansı Evet
Smooth Release Evet
Damper Rezonansı Evet
Polifoni Maksimum Polifoni Sayısı 256
Preset Dahili Sesler 847 ses + 28 Davul/SFX Kit + 480 XG ses + GM2 + GS (GS Song Playback için)
Özel Sesler 62 Super Articulation ses, 23 MegaVoices, 57 Natural! ses, 27 Sweet! ses, 67 Cool! ses, 76 Live! ses, 20 Organ Flutes! ses
Kişiselleştirme Ses Editörü Evet
Uyumluluk XG, XF, GS (Song Playback için), GM, GM2

Efektler

Efekt Tipleri Reverb 44 Ön Ayarlı + 3 Kullanıcı
Chorus 106 Ön Ayarlı + 3Kullanıcı
Master EQ 5Ön Ayarlı + 2 Kullanıcı
Part EQ 27 Bölüm
Insertion Effect 297 Ön Ayarlı + 10 Kullanıcı
Variation Effect 295 Ön Ayarlı + 3 Kullanıcı
Vocal Harmony VH1: 60 Ön Ayarlı + 60 Kullanıcı

Ritm Eşlikleri

Dahili Dahili Ritm Sayısı 420
Özel Ritmler 349 Pro Stil, 33 Session Stil, 2 Free Play Stil, 36 Piyanist Stil
Akompanya Çeşitleri Single Finger, Fingered, Fingered On Bass, Multi Finger, AI Fingered, Full Keyboard, AI Full Keyboard
Ritm Kontrolleri INTRO x 3, MAIN VARIATION x 4, FILL x 4, BREAK, ENDING x 3
Kişiselleştirme Ritm Yazma Evet
Diğer Özellikler Müzik Bulucu 2,500 Eser
One Touch Setting (OTS) Her stil için 4
Style Recommender Evet
Veri Formatı Style File Format GE (Guitar Edition)

Şarkılar ve Kayıt

Dahili Hafıza Dahili Hafıza Şarkı Sayısı 124
Recording Kanallı Kayıt Mevcut - 16 Kanal
Veri Kapasitesi yaklaşık 300KB/Şarkı
   
Uyumlu Veri Formatı Çalma SMF (Format 0 ve 1), ESEQ, XF
Kaydetme SMF (Format 0)

Fonksiyonlar

Demo Evet
Panel Hafızası Panel Hafıza Butonları 8
Kontroller Registration Sequence, Freeze
Eğitim / Yönlendirme Eğitim / Yönlendirme Follow Lights, Any Key, Karao-Key, Your Tempo
Tuşların Uuml;zerinde Yönlendirme Lambası Evet
Performance Assistant Technology (PAT) Evet
Piano Room Simulasyonu Evet
USB Audio Kaydedici Çalma .wav, .mp3 (MPEG-1 Audio Layer-3)
Kaydetme .wav, .mp3 (MPEG-1 Audio Layer-3)
USB Audio Özellikleri Time Stretch Evet
Pitch Shift Evet
Vokal İptali Evet
Diğer Çift ses birleştirme Evet
Klavyeye iki farklı sesi bölerek atama Evet
Metronom Evet
Tempo Aralığı 5 - 500, Tap Tempo
Transpose -12 0 +12
Tuning 414.8 440 466.8 Hz
Skalalar 9
Intelligent Acoustic Control (IAC) Evet

Hafıza ve Bağlantılar

Hafıza Dahili Hafıza yaklaşık 2.5 MB
Harici Bağlanabilir Hafızalar Opsiyonel USB Flash Bellek (USB to DEVICE ile)
Bağlantılar Kulaklık x 2
Mikrofon Input Volume, Mic./Line In
MIDI In/Out/Thru
AUX IN Stereo Mini
AUX OUT (R, L/L + R)
AUX Pedal Evet
VIDEO OUT Evet
USB TO DEVICE Evet (x 2)
USB TO HOST Evet

Amfi ve Hoparlörler

Amplifikatör 45 W x 2
Hoparlörler 16 cm x 2 + 5 cm x 2
Acoustic Optimizer Evet

Güç Gereksinimi

Güç Harcaması 50 W

Aksesuarlar

Aksesuarlar Kullanım Kılavuzu, Data Listesi, 50 Greats for the Piano Music Book, My Yamaha Product User Registration, AC Güç Kablosu, , USB Kablosuz LAN Adaptörü

YAMAHA CLAVİNOVA CVP 605 BLACK TABURE HEDİYELİ

YAMAHA CLAVİNOVA CVP 605 BLACK TABURE HEDİYELİ, Tutku Müzik Aletleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Tutku Müzik Aletleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz YAMAHA CLAVİNOVA CVP 605 BLACK TABURE HEDİYELİ tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

YAMAHA CLAVİNOVA CVP 605 BLACK TABURE HEDİYELİ

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0342 232 8115 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

ÜRÜN TAKSİT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÜRÜN YORUMLARI

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

KARGO VE İADE ŞARTLARI

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır. Tüm Alışverişlerinizde Kredi Kartlarınıza Taksitle Ödeme İmkanları !! Üstelik Fırsat Ürünlerinde Peşin Fiyatına 9 Aya Varan Taksit Ve Ücretsiz Kargo !

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


İncilipınar mah. Sabahat Göğüş cad. no 3/B Şehitkamil/Gaziantep

0342 232 8115
bilgi@tutkumuzik.com.tr
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
  Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.